Tworzymy rozwiązania
najlepszej jakości

Branża biurowa to nasza pasja.

W branży papierniczo-biurowo-szkolnej jesteśmy obecni już od 25 lat. Lata doświadczeń sprawiły, że dzisiaj jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie rozwiązań informatycznych dla branży biurowej. Dwie dekady temu zaczynaliśmy od specjalizacji w projektach informatycznych realizowanych dla takich firm jak Donau czy Biella, a w ciągu ostatnich 10 lat zrealizowaliśmy szereg projektów i wdrożeń m.in. dla: PBS Connect Polska, 3M, Energizer, Schneider, Luka Katowice, Kleks Partner 21, Biurex, Amad Konsorcjum KBK i wielu innych.

Nasza autorska aplikacja, oparta o PrestaShop i dedykowana branży PBS, to innowacja na skalę europejską. Z pasją dostarczamy rozwiązania najlepszej jakości, odpowiadające na potrzeby i rozwiązujące problemy branży biurowej. Nasza praca została doceniona w prestiżowych konkursach branżowych, w których dwukrotnie zdobyliśmy nagrodę za najlepszą platformę internetową w naszej dziedzinie.

2019

Nagroda za katalog PBS Online – najlepszy system informatyczny / platformę internetową, przyznana przez Konsorcjum Biuro Klub w 2019 roku.

Award

2015

Nagroda za katalog PBS Online – najlepszą stronę branżową w konkursie Web Konkurs scann.R & Netsprint w 2015 roku.
0
LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU
0
LAT SPECJALIZACJI W BRANŻY PBS
0
LAT ROZWOJU AUTORSKIEJ APLIKACJI

BUDUJEMY
SILNE
MARKI

NASZE REALIZACJE
null

Paweł Witkowski

CEO

Założyciel Celcen, wieloletni szef projektów informatycznych w DONAU / Biella i pomysłodawca innowacyjnych rozwiązań dedykowanych branży PBS. Od lat wsłuchany w potrzeby i problemy tego sektora. Skupia wokół siebie zespół specjalistów z branży programistycznej i graficznej.

null

Aleksander Maksymiuk

Programista
null

Michał Troc

Programista
null

Joanna Parfieniuk

Współpraca graficzna

Potrzebujesz dedykowanych rozwiązań dla swojego sklepu?

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

DLACZEGO CELCEN?
Bo jesteśmy

1. PROJEKT GRAFICZNY

Personalizujemy wygląd Twojego sklepu lub projektujemy nowy, idealnie skrojony na miarę Twoich potrzeb i gustów Twoich Klientów.

2. KODOWANIE

Programujemy sklepy responsywnie, dzięki czemu mogą być wygodnie przeglądane na urządzeniach mobilnych.

3. WDROŻENIE

Wdrażamy niezbędne funkcjonalności, jak również autorskie rozwiązania systemowe, które usprawniają Twoją codzienną pracę i oszczędzają czas.

4. EFEKT

Otrzymujesz pełnowartościowy sklep internetowy, natychmiast gotowy do profesjonalnej i kompleksowej sprzedaży w internecie.